Dětský příměstský inline kemp 2019

logo děti na kolech příměstské kempy Topsports

příměstský in-line kemp 2019 - Hradec Králové TEENAGE


Datum konáníCena do 20.5.Cena do 30.6.Cena od 1.7.Poznámka Přihláška
29. 07. - 02. 08. 2019 3690 Kč 4190 Kč 4490 Kč Přihlášení již není možné!

Centrum kempu:      Hradec Králové - ZŠ Štefánikova

 • kemp je určen pro děti ve věku od 13 do 18 let
 • sportovní týden zaměřený na kolečkové brusle bez angličtiny je zpestřen jednodenními výlety na bruslích a dalšími aktivitami
 • zajištění stravy 3x denně (svačina, teplý oběd, svačina), pitný režim po celý den
 • završením kempu je in-line závod o věcné ceny (čtvrtek/pátek)
 • děti se zdokonalí v jízdě na bruslích a příští rok mohou třeba i ony učit ty nejmenší :-)

Program:

pondělí - pátek 8:00 - 16:30 

Doplňující aktivity:

bezpečnost pohybu na bruslích, jednodenní výlety s obědy na Stříbrném rybníce a Zděné Boudě, výlet na koloběžkách, longboardy, střelba, fotbal na bruslích, street hokej, výroba odznáčků, freestyle in-line ukázka, facepainting apod.)

Jak se přihlásit?

 1. vyplnění on-line přihlášky
 2. telefonicky na čísle 607877791
 3. pokud jste u nás byli již v minulých letech, stačí po termínu spuštění on-line přihlášek napsat e-mail s termínem a jménem dítěte, např.: Přihlašuji Aničku Novákovou v týdnu 20.7.-24.7. na in-line kemp - teenager do Hradce. Zašleme Vám potvrzující e-mail.

Kapacita kempu je naplněna, když políčko s termínem zčervená.

Cena zahrnuje: ​

 • program kurzu se zkušenými lektory
 • 2x denně svačinu a 1x denně teplý oběd
 • pitný režim
 • Alexův odznak
 • sportovní vesta kempů
 • výuku pod střechou, v případě velkého deště tělocvičnu
 • vstupy, výlet na koloběžkách, případný autobus
 • nově úrazové pojištění, dříve jen připojištění
 • měřený in-line závod
 • dětské závěrečné překvapení se slavnostním vyhlášením a možná i se lvem Alexe

 

 • při zaplacení do 20.5.2019 je cena kempu nejlevnější, následně - do 30.6. je kempovné o 500 Kč dražší (přihlášení v den kempu je možné, ale cena může být až dvojnásobná)
 • storno k odhlášení: 14 dní před kempem vracíme 70 % z ceny kurzu, pak do dne začátku kurzu vracíme 20 % ze zaplacené částky
 • sourozenecká sleva nebo sleva při návštěvě více termínů je 10 %

Jaké jsme podnikli změny oproti roku 2018 díky vaší zpětné vazbě?:

možnost příchodu dětí od 7:30 do 10:00, možný odchod samotných dětí domu po obdržení zprávy od rodičů, více výletů na bruslích pro teenage 

S dětmi obědváme nově v restauraci:

Restaurace - Duran**** (mapa)

 

Předběžný týdenní program:

 

8:00 - 8:20

8:30 - 11:45

 

13:00 -14:00

14:00 - 16:30

16:30 - 18:00

Pondělí
rozcvička
výuka bruslení
oběd
střelba z airsoftové pistole
výuka bruslení
x
Úterý
rozcvička
koloběžky
oběd
koloběžky longboard
x
Středa
koloběžky
celodenní výlet
oběd
celodenní výlet celodenní výlet
x
Čtvrtek
rozcvička
výuka bruslení
oběd
výroba odznáčků výuka bruslení
x
Pátek
rozcvička
výuka bruslení
oběd
freestyle ukázka
závod, vyhlášení
x

Dětský příměstský in-line kemp – TEENAGER 2019 na ZŠ Štefánikova 

In-line kemp pro teenagery (13 - 18 let) je určen jak začátečníkům, tak zdatným bruslařům, kteří s námi jezdí na bruslích již několikátým rokem. Stejně jako klasické kempy je zaměřen na výuku jízdy na kolečkových bruslích, bezpečnost pohybu jednotlivců i skupin, jízdu přes in-line překážky, triky na překážkách nebo jízdu pozadu. To vše ve větším rozsahu i obtížnosti. 

Teenager kemp je obohacen o mnohé nadstavbové aktivity mimo bruslení – výroba vlastního buttonu (placky), longboardy, střelba z airsoftové pistole. Součástí pětidenního kempu jsou výjezdy na bruslích do hradeckých lesů na cyklo/inline stezky a výlet na koloběžkách. Pro zpestření a odreagování je připravena ukázka freestyle bruslení. Vyvrcholením celého týdne je pak pro všechny zúčastněné rychlostně-obratnostní závod jednotlivců, kde mohou poměřit síly s dalšími kamarády ze svého tréninkového týmu. Pro všechny účastníky jsou připraveny hodnotné ceny i závěrečná „koktejl párty“ se slavnostním vyhlášením vítězů.

Po celou dobu kempu se o Vaše děti starají vyškolení instruktoři společnosti Topsports, kteří jsou sami aktivními sportovci a mají mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi a vedením kolektivů. Jsou školeni odborníky na práci s dětmi.

Program probíhá každý den od 8:00 do 16:30 hodin a je rozdělen do několika bloků. Děti se schází na ZŠ Štefánikova na dětském hřišti. Čas příchodu záleží na rodičích/prarodičích, děti můžete přivést v časovém rozmezí od 7:30 do 9:00 hodin dle Vašich časových možností. Děti odchází podle potřeby i písemných pokynů od rodičů kdykoli od 15:00 do 16:30 hodin. Zahájením každého dne je rozcvička, která je sestavena z netradičních her a soutěží. Na začátku týdne rozdělujeme děti dle předvedených dovedností na menší skupinky a pod vedením instruktora se učí jednotlivé činnosti: bezpečné pády, jízdu vpřed, zastavení, zatáčení, obratnost, podjíždění překážek, přejíždění překážek, bezpečnost pohybu na stezce, jízdu vzad a další.

V průběhu celého dne dbáme na pravidelný pitný režim dětí, který je zajištěn na místě i v restauraci. Dopolední svačina skládající se z pokrmů dle na místě vyvěšeného jídelníčku (např. chléb se šunkou a jablko) je společně s odpolední svačinou doplňkem k hlavnímu jídlu dne, na které chodíme do restaurace Duran (oběd - polévka a hlavní jídlo). Restauraci jsme pro vás označili hvězdičkami dle oblíbenosti rodičů a malé ankety z minulých let. Znázornili jsme její polohu i na mapě.

Každý z účastníků si u nás může zapůjčit kompletní vybavení, a to brusle, chrániče a helmu. Cena za bruslařský komplet na celý kemp činí 350 Kč. Tento požadavek je potřeba vyplnit v on-line přihlášce nebo dodatečně přiobjednat před začátkem kempu.

Celková cena kempu zahrnuje kompletní program s výukou in-line bruslení a angličtiny, vstupné na výlet a atrakce, úrazové pojištění, pitný režim, denně teplý oběd a 2x svačinu (kromě celodenního výletu, kdy mají děti 2x svačinu a místo obědu vuřty, které si opékají), Alexův odznak, sportovní vestu kempů, měřený in-line závod o věcné ceny a závěrečné překvapení. Zvýhodněná cena platí při provedení platby do 20. 5. 2019, následně se cena kempu zvyšuje. Slevu ve výši 10 % poskytujeme při přihlášení dítěte na více termínů nebo při přihlášení sourozenců. Slevy nelze sčítat a nejvyšší možná sleva je 10 %. V případě, že by se dítě nemohlo kempu zúčastnit, platí storno podmínky – při odhlášení do 14 dní před začátkem kempu vracíme 70 % ze zaplacené částky, poté (méně než 14 dní před začátkem kempu) 20% ze zaplacené částky.

V případě zájmu lze přihlásit jednotlivce a sourozence jen na pár dní – řešíme individuálně.

Naše kempy probíhají v Hradci Králové již osmým rokem. Pevně věříme, že jsme pro Vaše teenagery připravili týden nabitý novinkami a aktivitami, které dospívající sportovce jen tak neomrzí.

 

Partneři:

GOOD partners:
Logo MyQ Logo MyQ Logo MŠMT
Logo Rockmachine
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Partneři:
Topsports Český instruktor 3Fvision Gutovka
Ski škola Šmejdíř Černý důl Sportobchod.cz
KV City Rolava
Logo Kupkolo
Apartmány Šnekin Benecko Krkonoše
powerslide Weleda maxinuta Koloběžky kostka Kolobka