Černý Důl12. 06. - 13. 06. 2021

Cena 1390 KčPlatí od 1. 7. 2021

Registrační formulář

Pokud jste s námi již kempovali, můžete se přihlásit pomocí svého ID

Pokud jste u nás poprvé, je nutné si vytvořit účet.

Centrum kempu: Černý Důl
SKIAREÁL ČERNÝ DŮL

• kemp je určen pro děti ve věku 5-15 let i dospělé
  • možnost individuální i skupinové výuky
  • in-line víkend je zaměřen na kolečkové brusle, na kterých Vás naučíme od prvních krůčků i zlepšíme styl dle Vaší výkonnosti
  • možnost vyzkoušení zkrácené varianty prázdninového týdenního in-line kempu (jak fungují naše příměstské kempy)
  • 2x denně svačina, 1x denně teplý oběd, pitný režim po celý den
  • završením kempu je rychlostně-obratnostní závod o věcné ceny s podívanou pro rodiče (neděle 16:00)
  • možnost zapůjčení bruslí na celý víkend pro děti i dospělé

PROGRAM:

• výuka bruslení
  • netradiční doprovodný program
  • zábava
  • svačiny a oběd
  • obratnostní závod
  • závěrečné vyhlášení

DOPLŇUJÍCÍ AKTIVITY:

bezpečnost pohybu na bruslích, fotbal na bruslích,  street florbal, in-line překážky (jak nejrychleji získat stabilitu na bruslích), podjížděčka, fotbal na bruslích, slalom, sbírání koleček a možná proběhne i freestyle in-line ukázka :-)

JAK SE PŘIHLÁSIT?

2. pokud jste u nás byli již v minulých letech, stačí napsat e-mail s termínem a jménem dítěte, př.: Přihlašuji Aničku Novákovou v týdnu 20.7.-24.7. do Černého Dolu, zašleme vám potvrzující e-mail

Přeškrtnutý termín - na tento termín se již není možné přihlásit, kapacita termínu vyčerpána.

4 RŮZNÉ RODINNÉ PROGRAMY (se zvýhodněnými cenami do 20.5.2021):

• 990 Kč program DĚTSKÝ VÍKEND - postaráme se Vám v sobotu a neděli přes den o Vaše uličníky, naučíme je bruslit či je zdokonalíme (skupinová výuka)
  • 1 250 Kč program DOSPĚLÝ VÍKEND - v době výuky Vašich dětí naučíme i Vás, případně rozšíříme další dovednosti (skupinová výuka)
  • 650 Kč program ZKRÁCENÁ VÝUKA - nabízíme jen pro dospělé, 2 hodiny výuky na bruslích v sobotu a 2 hodiny výuky v neděli (skupinová výuka)

CENA ZAHRNUJE:

• program kurzu se zkušenými lektory, 2x denně svačinu, 1x  denně teplý oběd, pitný režim po celý den
  • měřený cyklo závod
  • závěrečné překvapení se slavnostním vyhlášením
  • storno podmínky: odhlášení 14 a více dní před zahájením - vracíme 70 % z ceny kurzu, 13 a méně dní před zahájením - vracíme 20 % z ceny kurzu
  • z důvodu velkého zájmu na naše dosavadní aktivity akceptujeme platbu předem převodem na účet, aby se zamezilo nechtěným rezervacím a blokováním míst pro ty, kteří se vážně chtějí zúčastnit

- bezlepkovou stravu je možné zařídit, ale je nutné nám dát vědět dopředu (vyplnit v přihlášce)

- rádi zodpovíme další Vaše dotazy petra.tazlerova@topsports.cz

Předběžný víkendový program

8:45 - 9:00 9:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 16:30
Sobota prezence výuka, svačina, výuka oběd výuka, svačina, výuka
Neděle prezence výuka, svačina, výuka oběd výuka, svačina, závod, vyhlášení

Registrační formulář

Pokud jste s námi již kempovali, můžete se přihlásit pomocí svého ID

Pokud jste u nás poprvé, je nutné si vytvořit účet.

partneři