Vyber si kemp

Pokud jste s námi již kempovali, můžete se
přihlásit pomocí svého ID

Pokud jste u nás poprvé,
je nutné si vytvořit účet.

Centrum kempu: Černý Důl

• kemp je určen pro děti i dospělé
  • možnost individuální i skupinové výuky
  • in-line víkend je zaměřen na kolečkové brusle, na kterých Vás naučíme od prvních krůčků i zlepšíme styl dle vaší výkonnosti
  • možnost vyzkoušení zkrácené varianty prázdninového týdenního in-line kempu (jak fungují naše příměstské kempy)
  • zajištění stravy 2x denně svačina, 2x teplý oběd a pitný režim po celý den
  • završením kempu je in-line závod o věcné ceny se slavnostním vyhlášením
  • možnost zapůjčení bruslí na celý víkend pro děti i dospělé

Program:

• výuka bruslení
  • netradiční doprovodný program
  • zábava
  • svačiny a oběd
  • obratnostní závod
  • závěrečné vyhlášení

Doplňující aktivity:

bezpečnost pohybu na bruslích, fotbal na bruslích,  street florbal, in-line překážky (jak nejrychleji získat stabilitu na bruslích), podjížděčka, fotbal na bruslích, slalom, sbírání koleček a možná proběhne i freestyle in-line ukázka :-)

Jak se přihlásit?

2. pokud jste u nás byli již v minulých letech, stačí napsat email po termínu spuštění on-line přihlášek s termínem a jménem dítěte, př.: Přihlašuji Aničku Novákovou v týdnu 20.7.-24.7. do Černého Dolu, zašleme vám potvrzující email.

4 různé rodinné programy se zvýhodněnými cenami do 20.4.2021:

•  990 Kč program DĚTSKÝ VÍKEND - postaráme se Vám přes sobotu a neděli přes den o Vaše uličníky, naučíme je bruslit či je zdokonalíme (skupinová výuka)
  • 1250 Kč program DOSPĚLÝ VÍKEND - v době výuky Vašich dětí naučíme i Vás, případně rozšíříme další dovednosti (skupinová výuka)
  •  650 Kč program ZKRÁCENÁ VÝUKA - nabízíme jen pro dospělé, 2 hodiny výuky na bruslích v sobotu a 2 hodiny výuky v neděli (skupinová výuka)

Cena zahrnuje:

• program kurzu se zkušenými lektory, 2x denně svačinu, 2x teplý oběd, pitný režim po celý den a za případného deště i výuku v tělocvičně/zimní stadion bez ledu
  • z důvodu velkého zájmu na naše dosavadní aktivity akceptujeme platbu předem převodem, aby se zamezilo nechtěným rezervacím a blokováním míst pro ty, kteří se vážně chtějí zúčastnit
  • storno podmínky: odhlášení 14 dní před kempem vracíme 70 % z ceny kurzu
  • závěrečná dětská párty
  • měřený in-line závod
  • dětské závěrečné překvapení se slavnostním vyhlášením

- bezlepková dieta je možná zařídit, ale je nutné nám dát vědět dopředu - vyplnit v přihlášce
- rádi zodpovíme další vaše dotazy lukas.netik@topsports.cz

Předběžný víkendový program

9:00 - 12:00   13:00 -14:00 14:00 - 16:30 16:00 - 23:00
Pátek x x x x x prezentace
Sobota prezentace výuka,svačina,výuka oběd výuka,svačina výuka bruslení
Neděle x výuka,svačina,výuka oběd výuka,svačina závod,vyhlášení

Registrační formulář

Pokud jste s námi již kempovali, můžete se
přihlásit pomocí svého ID

Pokud jste u nás poprvé,
je nutné si vytvořit účet.