Logo Topsports inline víkendyČerný důl Hradec Králové

Víkendové kempy v Černém Dole a Hradci Králové, jsou určeny pro děti i dospělé. Probíhají ve třech termínech v květnu a červnu a jsou zkrácenou variantou našich prázdninových příměstských táborů. Pokud váháte, zda pro Vaše děti jsou týdenní in­line kempy to pravé, dejte jim šanci, ať o tom mohou samy rozhodnout. Nebo si i vy vyzkoušejte na vlastní kůži, co přesně je čeká.

Víkend je primárně zaměřen na výuku jízdy na kolečkových bruslích, a to pro všechny výkonnostní i věkové skupiny, na obratnost, techniku, přejíždění překážek, bezpečnost i freestyle triky a vše, co k bruslení patří. Program je obohacen o zajímavé činnosti, které bruslení využívají, například hra street florbalu či fotbalu na bruslích, ukázka freestyle in­line od profesionálů a mnoho dalších netradičních aktivit. Výuka dětí probíhá zábavnou a herní formou. Děti jsou rozděleny do malých skupinek podle výkonnosti a zkušeností s bruslením. Navíc je to pro rodiče ,,volný víkend“. Děti jsou přes den s námi na bruslích a rodiče si užívají výletů nebo relax zóny v hotelu :­).

Abyste se mohli i vy, rodiče, přesvědčit o našich službách, máme pro Vás nabídku zapojení do in­line aktivit. Výuka dospělých probíhá buď skupinově celý víkend ve dvou blocích denně (paralelně s výukou dětí) nebo ve zkrácené variantě 2 hodiny výuky v sobotu a 2 hodiny v neděli. Případně nabízíme individuální výuku pro děti i dospělé (možnost 2 osoby na jednoho instruktora), na které je potřeba se předem domluvit. Cena víkendu zahrnuje celodenní program od 9:00 do 16:30 v sobotu i v neděli, svačiny a obědy, pitný režim. K dispozici máme krásné prostředí Ski centra u Šmejdířů (Ski Bar) v Černém Dole, kde i v případě nepřízně počasí může probíhat výuka v tělocvičně.

Na závěr víkendu si poměříme síly v rychlostně­obratnostním závodu o věcné ceny, Po celou dobu se o výuku starají naši vyškolení instruktoři, se kterými se děti mohou seznámit a následně o prázdninách setkat na konkrétním kempu. Děti po seznámení s programem, instruktorem i s ostatními kamarády získávají lepší představu o tom, co je bude čekat v průběhu celého týdne a současně se stávají sebejistějšími a lépe se jim vstupuje na kemp alespoň se základními dovednostmi s bruslením.

Restaurace Tibor nám po oba dva dny připravuje ty nejlepší obědy v Černém Dole. V Hradci Králové obědy připravuje restaurace Flošna. O pitný režim s dopoledními a odpoledními svačinami se stará náš tým :­).

Partneři:

GOOD partners:
Logo Monts Logo MyQ Logo Pivovar Konrád Vratislavice
Partneři:
Topsports Český instruktor 3Fvision Sportovní klub Hradec Králové Nýč sport Liberec Logo Smarty
Logo Powerslide ZŠ Polabiny 5 Pardubice Nářadí Škaloud
Logo Powerslide
Billboardy na kolech Noční koloběžkování
ZŠ Kamínky 5 Brno
Logo Benefit Plus
Sportobchod.cz
Bikero
Apartmány Šnekin Benecko Krkonoše KV City Rolava
Logo Kupkolo
Gutovka B4 Jazyková škola
Drink SOS
Rodinné pasy
AB-X systémy
Logo Lawi Logo Laurynsport Ski škola Šmejdíř Černý důl